^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

 

10 stycznia 2015 roku odbyła się II edycja „Pomagamy Dzieciom”, która przerosła nasze oczekiwania! Cudowna, domowa atmosfera, która panowała sprawiła radość nie tylko dzieciakom, ale i nam organizatorom. Podobnie jak rok temu, wraz z Wójtem gminy Baruchowo, Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz Stowarzyszeniem dla pokoleń „Rodzina” zorganizowaliśmy Bal Mikołajkowy.

Konkursy przygotowane przez Małgosię, Anię i Piotra zapewniły kilka godzin dobrej zabawy, w której licznie brały udział nie tylko dzieci, ale również dorośli.

 

Szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej przeprowadzone przez Adama, Anię i Alaię cieszyło się nie mniejszym zainteresowaniem. Był tez krótki filmik i pogadanka o bezpieczeństwie na drodze po zmroku, a uczestnicy otrzymali prezent od Klubowiczów – kamizelki odblaskowe.

 

Tak, jak rok temu nie zabrakło motocyklistów, którzy wozili dzieciaki.

 

Nie zabrakło oczywiście Mikołaja i prezentów, które zostały zakupione dzięki hojności użytkowników naszego forum, jak i osobom zaprzyjaźnionych z Klubem.

 

Przedstawiciel Suzuki Motor Poland przywiózł balony, puzzle i inne gadżety.

 

Do atrakcji należy zaliczyć również występ BIBy i udział Miss Polski Ziemi Łódzkiej.

 

Wielkim zaskoczeniem były dla nas podziękowania od pozostałych organizatorów i Rodziców Dzieci w postaci dyplomów i prezentów, a tort i kosz z regionalnymi przetworami wywołał u nas szybsze bicie serca.

 

Po imprezie oficjalnej zostaliśmy zaproszeni na kolację wszystkich organizatorów, gdzie mogliśmy skosztować dziczyznę i przepyszną gęsinę. Były również wspólne tańce przy muzyce na żywo, które jeszcze bardziej zintegrowały nas z mieszkańcami zaprzyjaźnionej gminy Baruchowo.

Jednak największą nagrodą, która sprawia, że za rok też chcemy czynnie wziąć udział w Mikołajkach jest uśmiech zadowolonych dzieci.

 

Dla ponad 30 osób z KSP był to również dzień w którym zostali potencjalnymi dawcami szpiku kostnego i komórek macierzystych włączając się do akcji "Wspólnie Przeciw Białaczce"

W niedziele rano nasze Dzieciaki ( no i nie tylko Dzieciaki...) miały okazje rywalizować na torze kartingowym, stworzonym w Zielonej Szkole w Goreniu

Za rok też tam będziemy...

Tekst: Go

Foto: promocjewloclawskie.pl   klubsuzuki.pl   baruchowo.pl   Siostry ADIHD

 

Zapraszamy również do przeczytania artykułów i obejrzenia galerii zdjęć:

- Portal Promocje Włocławskie >>>

- Gmina Baruchowo >>>

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.