^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Mijają już trzy tygodnie od IV Jesiennego Rajdu Klubu Suzuki. W tym roku hasłem przewodnim było „Tropienie Pyry”, a wszystko za sprawą tego, że wybraliśmy się do Wielkopolski, a dokładniej do miejscowości Żerków.

Pierwsze osoby (w tym główni Organizatorzy) pojawiły się w czwartek koło południa. Po rozpakowaniu się nadszedł czas na sprawy organizacyjne: rozwieszenie regulaminu i planu Rajdu, banerów, przygotowanie zestawów startowych itp. Dzięki dobrej współpracy wszystko poszło sprawnie, w radosnych nastrojach.

Kolejni uczestnicy zaczęli sukcesywnie pojawiać się wczesnym popołudniem. Wiele osób dawno się ze sobą nie widziała toteż były miłe powitania a potem ciekawe dyskusje. Tego wieczora rozgrywany był mecz Szkocja – Polska, w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy we Francji, co zapowiadało mocne, wspólne kibicowanie. By jeszcze bardziej wczuć się w klimat piłki nożnej, kilku Uczestników rozgrywało mecze w piłkarzyki, zwane w niektórych regionach trambambulą. Gra miejscami była niezwykle zażarta, a emocje często były większe niż podczas późniejszego meczu naszej Reprezentacji. Wieczorne Klimaty przeciągnęły się do wczesnych godzin rannych.

Piątek to dzień, w którym zaplanowano rozgrywkę gry w kręgle. Mentalne przygotowania trwały już od śniadania. Rywalizacja rozpoczęła się o godzinie 12:00 i trwała 2 godziny na 6 torach. Emocje były bardzo duże, ale oczywiście nie zabrakło luźnego klimatu i śmiesznych sytuacji.

 

W końcowej fazie rywalizacji na torach, zaczęli pojawiać się kolejni uczestnicy i tak było do wieczora.

Ok godziny 21:00 nastąpiło rozdanie nagród zwycięzcom turnieju gry w kręgle w dwóch kategoriach: męskiej i żeńskiej.

No i nadeszła sobota - główny dzień rajdu. Zaraz po śniadaniu, czyli o 9:15 wyruszyliśmy na tor, który wynajęliśmy dzięki wsparciu Suzuki Motor Poland. Mimo skrzyżowań, przejazdów przez miasteczka, udało się całą długą kolumną dojechać do celu.

Na miejscu odbyła się krótka odprawa. Załogi zostały podzielone na dwie grupy: jadących w trasę turystyczną oraz w trasę offroadową. Wszystko dobyło się bardzo sprawnie.

W czasie gdy wszyscy udali się w teren, Organizatorzy przygotowywali konkurencje dodatkowe na torze.

Po powrocie załóg na tor, rozpalone zostało ognisko i można było zjeść kiełbaskę. W między czasie rozgrywane były konkurencje: próba stewarda, slalom biegowy w alcogoglach, rzut pyrą do celu oraz wycinanki w pyrach logo Suzuki.

Ok godziny 17:00 uprzątneliśmy wszystko i udaliśmy się do hotelu.

O godzinie 20:15 rozpoczęła się część oficjalna wieczoru, czyli ogłoszenie zwycięzców. Fundatorami nagród byli:

Suzuki Motor Poland,

Shell Helix,

Klub Miłośników Suzuki,

portaldruku.pl

Dodatkowo do rozdania były 3 puchary: Starosty Jarocińskiego, Portalu autowpracy.pl oraz Prezesa Klubu Miłośników Suzuki.

Po części oficjalnej była długa zabawa, tańce, ciekawe rozmowy…

Niedziela to dzień pożegnań. Uczestnicy wyjeżdżali w różnych porach toteż było trochę czasu na wspólne pogawędki i dyskusje o następnych spotkaniach.


 

Cóż można napisać więcej… Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Już teraz zapraszamy na nasze kolejne imprezy. Z terminów już potwierdzonych, zapraszamy na:

- Finał III Edycji Akcji Pomagamy Dzieciom w dniach 15-17 stycznia 2016 roku

- IV Zlot Klubu Miłośników Suzuki w dniach 26-29 maja 2016 roku

 

Tekst: Rosiu

Foto: Autodrom 4x4, Chlipek, Greta, Marcel, MKV, Rosiu, Sylwia

 

SPONSOR GŁÓWNY

 

PARTNERZY

 

  

 

SUZUKI MCA KAŹMIERCZAK

 

PARTNER MEDIALNY

PATRONAT


Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.