^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

Sobotnia kumulacja  w Klubie Suzuki to kumulacja atrakcji III Jesiennego Rajdu 4x4.  Na początek roadbook. 70 kilometrowa trasa zaszyfrowana w  stu tajemniczych kratkach. Kreski, strzałki i cyferki. Oczywiście nie jest to żadna wiedza dla wtajemniczonych, a zapis trasy do przebycia.

Cyfry to metry, kreski to drogi, a strzałki to kierunki gdzie należy jechać.  Chyba nie było problemów, bo  liczba powrotów z trasy zgodziła się z liczbą wyjazdów .  Trochę kolein i błota nie było w stanie zatrzymać  uczestników rajdu.  Sytuacja mogłaby wyglądać inaczej gdyby była to mokra jesień, a że pogoda dopisała największą atrakcją trasy była złota polska jesień. Paleta barw jaką zaprezentowała przyroda mogła zawrócić w głowie.

Roadbook to tylko wstęp do dalszej zabawy. W czasie kiedy uczestnicy rajdu byli na trasie, organizatorzy przygotowali próby do prawdziwej walki z terenem. Miejsce wprost wymarzone na takie harce. Naturalny amfiteatr, na górze piknik z lożą szyderców, na dole błoto które wciąga i to dosłownie.

Zdobyć komplet 10 pieczątek było zadaniem bardzo trudnym.

Na szczęście pieczątki nie były przepustką do kolejnej części dnia, czyli wieczornej zabawy integracyjnej.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.