^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 91 gości oraz 0 użytkowników.

W tym roku nasz coroczny, już XIII Zlot, odbył się w okolicach Gór Świętokrzyskich a nasza baza mieściła się w Wólce Milanowskiej. Ze względu na magiczne miejsce oraz liczne legendy związane z tym rejonem Polski, nasz zlot przyjął nazwę "Sabat w pogoni za Babcią Jagą".

Pierwsi uczestnicy zawitali na miejsce już 30.04.2014 gdzie z niecierpliwością oczekiwali na przybycie reszty zlotowiczów, w tym ekip z innych państw, tzn. Węgier i Słowacji, a także Pawła Biby Binkiewicza.

W dniu 1.05.2014 cały dzień spędziliśmy w Sabacie Krajno, tj. Parku Rozrywki i Miniatur. W Parku zaroiło się od granatu ponieważ wszyscy uczestnicy ubrani w piękne, zlotowe koszulki w tym kolorze (ufundowane przez Suzuki Motor Poland), wędrowali między kontynentami podziwiając cuda architektury.

Dzieciaki mogły do woli korzystać z różnych atrakcji. Niewątpliwie najwięcej emocji wzbudził park linowy, w którym swoich sił mogli spróbować mali i duzi.

W drugim dniu czekało na nas najwięcej atrakcji. Zaraz po śniadaniu Załogi wyruszyły w teren. Trasy zostały przygotowane osobno dla samochodów terenowych oraz płaskich.

Samochody osobowe wyruszyły na typowo turystyczną trasę po najatrakcyjniejszych miejscach regionu, auta terenowe wjechały w leśne tereny, na co dzień niedostępne dla zwykłych śmiertelników. Na obu trasach niezbędna okazała się umiejętności nawigacji i spostrzegawczość przy szukaniu fotopunktów.

Dla chętnych została przygotowana także trasa ekstremalna, gdzie dla jednych uczestników była to próba swoich umiejętności oraz sprawdzenie samochodu, a dla innych przygoda życia.

Chętni mogli w tym czasie skorzystać również z przejażdżki samochodami Suzuki S-Cross udostępnionymi przez Japan Motors oraz postrzelać z repliki karabinku snajperskiego przywiezionego przez Tamasa.

Wieczorem odbył się Sabat czarownic, magów, diabłów oraz innych dziwadeł. Bal uświetnił występ BIBy, który zaraził wszystkich swoją pozytywną energią.

Ale prawdziwe wyzwanie czekało na nowych uczestników Zlotu - musieli przejść przez otrzęsiny, które przygotowała i poprowadziła Mamikur. Świeżaki musiały przeżyć prawdziwe tortury i wykonać wiele dziwnych zadań plastycznych, zręcznościowych, poetyckich, tanecznych oraz wokalnych.
Jednak sprostali tym wyzwaniom, a dzięki temu Zarząd doczekał się wreszcie swoich portretów. Ja osobiście, baaardzo obiektywnie uważam, że portret naszego Skarbnika był bezkonkurencyjny.

Próbę taneczną wszyscy przeszli pozytywnie, jednak tu także wyłonił nam się mistrz. Lesio tak zmysłowo wymiatał na tym parkiecie, czym bezsprzecznie wzbudził zachwyt kobiet, a zazdrość wśród mężczyzn. Na koniec otrzęsin nasz BIBa z całą pewnością poczuł się odrobinę zagrożony ponieważ odśpiewaliśmy hymn, napisany specjalnie na ten Zlot przez Mamikur. Kiedy z głośników popłynęła melodia "My Słowianie", to my zlotowicze, pięknie ten hymn wykonaliśmy.
Prawdziwy chrzest przeszedł Lesio ze swoim pilotem Misiem, ponieważ jakiś „nieznany sprawca”, wykręcił im wszystkie koła w Grand Vitarze. Sprawcy nie ustalono ale z całą pewnością był to ktoś kogo Lesio pokonał swoim tańcem, a oznacza to, iż podejrzanych jest wielu. Cała historia z kołami szczęśliwie się zakończyła gdyż jeden z uczestników, zupełnie przypadkowo miał akurat identyczny komplet w swoim samochodzie i poszkodowany mógł go sobie odkupić.

3.05.2014 wszyscy uczestnicy wyruszyli by zwiedzić Święty Krzyż oraz Osadę Średniowieczną, a chętni mogli po raz kolejny wybrać się na trasę extreme. Tego dnia pogoda nieco pokrzyżowała szyki podczas pobytu w Osadzie, natomiast dla jadących w trasie ekstremalnej uatrakcyjniła przejazd.

Po kolacji nastąpiło podziękowanie dla sponsorów:
- Suzuki Motor Poland za wsparcie imprezy i ufundowanie koszulek i nagród,
- Shell Polska za ufundowanie nagród,
- Japan Motors za ufundowanie pobytu w Osadzie oraz udostępnienie samochodów testowych Suzuki S-Cross,
- Goigo za wsparcie imprezy, wydruki, projekty, itp.,
- MrQuada za dostarczenie napojów energetycznych.

Następnie Prezes zaprosił na scenę naszych Przyjaciół z Węgier i Słowacji, którym wręczył upominki Klubowe. W zamian za to Ekipy odśpiewały nam wszystkim piosenki w swoich ojczystych językach.

Kolejne podziękowania poszły w stronę Boreala i Doominika, którzy przygotowali tegoroczne trasy. By pokazać, że i Polacy potrafią śpiewać, koledzy z pomocą całej Sali zaśpiewali coś po polsku – wybór padł na utwór „Szła Dzieweczka”!

Nadszedł czas na wyróżnienie uczestników w różnych kategoriach oraz wręczenie nagród. Nagrodzonych było wielu, aż nie sposób ich wszystkich wymienić. Ja jednak jeszcze raz pogratuluję jednemu z laureatów czyli Kierowcy Wesołego Autobusu - Arkowi.
W tej części wieczoru rozdaliśmy również wiele upominków otrzymanych od naszych Przyjaciół z Węgier, za które bardzo dziękujemy.

Oczywiście był także jeszcze jeden koncert naszego gwiazdora BIBy oraz Zlotowiczów z samym Prezesem na czele.Mimo, że to był XIII Zlot, nie był pechowy a wręcz przeciwnie był wyjątkowo udany. Program był dobrze opracowany, a co z tym idzie wszyscy się świetnie bawiliśmy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę oraz Sponsorom za wsparcie imprezy.
Autor tekstu: Grazia
Autorzy zdjęć: Go, Grazia, Mamusia, Sylwia, JarekCh, Rosa, Rosiu, Tamas

 

Galerie zdjęć uczestników imprezy:

- Galeria nr 1 [Autor: Sylwia] >>>

- Galeria nr 2 [Autor: Sylwia] >>>

- Galeria nr 3 [Autor: Sylwia] >>>

- Galeria nr 4 [Autor: Sylwia] >>>

- Galeria nr 5 - zdjęcia ogólne [Autor: Rosiu] >>>

- Galeria nr 6 - zdjęcia z trasy ekstremalnej [Autor: Wera] >>>

- Galeria nr 7 - zdjęcia różne [Autor: Rosa] >>>

 

Krótkie filmiki:

z imprezy [Autor: MKV] >>>

 

 

 

SPONSOR GŁÓWNY IMPREZY

SPONSORZY

http://goigo.pl/images/logo-goigo2.png

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.