^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

Przypadków nie ma, co najwyżej brakuje nam wiedzy do wyjaśnienia przyczyn. Tym razem wszystko było jasne. Gdyby nie jesienny zlot Klubu w Goreniu, to pewnie wielu z nas, nawet nie wiedziało by nic o gminie Baruchowo i jej mieszkańcach. Poznaliśmy piękne tereny, sympatycznych mieszkańców i codzienne problemy z jakimi ci ludzie zmagają się na co dzień.

Tam zrodził się pomysł, zrobienia czegoś dla innych. Ziarno trafiło na podatny grunt i zaczęło się wielkie zbieranie. Potrzebne było niemal wszystko, więc mobilizacja serc też musiała być ogromna. Darowizny rzeczowe i pieniężne, licytacje unikalnych przedmiotów, prośby do sponsorów i po raz kolejny okazało się że chcieć to móc. Prawdziwy cud dokonał się w Otwocku, gdzie "Rudy" licytował koszulkę. Ciuszek kosztem jedzenia, u kobiet podobno tak się zdarza, ale to chyba pierwszy przypadek kiedy pies ("Rudy" to pies) zrezygnował z części porcji aby wziąć udział w tej szczytnej akcji. Nie wiem jak dogadał się ze swoim właścicielem, ale faktem jest że koszulka zmieniła właściciela.

Zaczęło się wielkie odliczanie do finału, czyli karnawałowej imprezy dla dzieci z Klubem Suzuki w roli Mikołaja, a góra fantów ciągle rosła. Ostatnia paczka z fabryki ołówków trafiła prosto do Gorenia, na dzień przed imprezą.

Zabawa rozpoczęła się w sobotę o 14. Na początek ognisko i pieczone kiełbaski. Tak na przełamanie pierwszych lodów, co szybko nastąpiło i zaczęła się integracja z mieszkańcami gminy. Dzieci i ich opiekunowie mieli okazję pojeździć z nami w terenie. Jakby nie patrzyć to upiekliśmy dwie pieczenie na jednym ogniu: dla dzieciaków atrakcja, a dla nas promocja offroadu… Może przynajmniej w tej Gminie, Miejscowi spojrzą łaskawym okiem na ludków jeżdżących w błocie.

Jazdy nie mogło być zbyt dużo bo przed nami główny punkt programu, czyli zabawa karnawałowa dla dzieci i rozdanie prezentów. Prawie sto paczek, a w każdej min. komplet pościeli, artykuły szkolne, zabawki, słodycze i owoce. Mikołaj miał co robić, nic dziwnego że potrzebował pomocy. Rolę Śnieżynki  przyjęła Miss Polski Nastolatek 2013, co bardzo przypadło do gustu nie tylko Mikołaja.

Uśmiechy jakie zagościły na twarzach dzieciaków były podziękowaniem i zachętą do kolejnych działań.

Wieczorem - jak tradycja nakazuje - podsumowanie akcji wśród organizatorów, a że tematów było dużo, trwało to do rana…

Podziękowania dla Wójta Gminy Baruchowo za pomoc w akcji oraz dla wszystkich, którzy przyczynili się do szczęścia Dzieciaków.

Zapraszamy również do galerii zdjęć z tej imprezy [autorzy zdjęć: Artur Duda, Jarekch, Aga, Rosa, Rosiu] >>>>

 

Tekst: Rennes

Zdjęcia: Jarekch, Artur Duda, Rosa, Rosiu

 

 

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.