^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

7 grudnia 2013 to wyjątkowy dzień dla samochodów z napędem 4x4. Terenowa Integracja "Dla Choinki" to spotkanie, gdzie przez udział w imprezie stajemy się Mikołajami. Całkowity dochód z imprezy przeznaczony jest na świąteczne paczki dla Dzieciaków z Domu Dziecka.
Tym razem reprezentacja naszego Klubu była niezbyt liczna, czego nie można powiedzieć o pojazdach Suzuki. Tych nie brakowało, Jimniki, Vitary i Samuraje dzielnie walczyły na próbach.

Klub też miał swoje pięć minut i zaistniał w czasie loterii. Kalendarze klubowe, osobiście przywiezione przez Prezesa były wielokrotnie wymienione. Loteria to zakończenie Integracji, a co było wcześniej?
Próby, OS-y, roadbook, dla każdego coś miłego. Próby jakby trudniejsze niż w ubiegłym roku, ale można było znaleźć takie, gdzie wszystkie autka dawały radę.

 

Prawie się udało...

Dla większości raczej marne szanse.

Szanse marne, ale zabawa przednia. Patrząc po twarzach, to uciechę mieli i wtopieni i oczywiście loża szyderców.

Na wyznaczone miejsca trzeba było oczywiście dojechać korzystając z roadbooka. Dojazdówki łatwiejsze niż rok temu, gdzie gruba warstwa śniegu i lodu dostarczyła atrakcji miłośnikom driftu. Teraz śnieżek został rozjeżdżony i nic nie utrudniało jazdy. W sumie to można było się bawić w tropicieli śladów, potężne opony bardzo ładnie oznaczyły trasę. Może kiedyś ten pomysł z szukaniem śladów wykorzysta się na klubowej imprezie.

Obok zmagań w terenie rozgrywany był puchar ActiFun, zabawa terenowo – sprawnościowa. W tej konkurencji o wyniku nie decydowało przygotowanie auta do terenu.

Grudniowy dzień jest krótki, a czas szybko leci jak jest co robić i nie wiadomo kiedy zaczęło się robić ciemno. Nie pozostało nic innego jak wracać do bazy.
W bazie czekała niespodzianka. Ogłoszenie wyników i loteria odbyła się pod dachem.

Tekst i zdjęcia: Rennes

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.