^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

W dniach 6-8.12.2013 odbyła się w Otwocku impreza pod nazwą ,,I Turniej Darta/Rzutek KSP”.
Organizatorami spotu byli mrquad i Mamusia. Frekwencja jak zwykle dopisała, a wśród Gości można było spotkać starych znajomych jak i nowe twarze.

W piątkowy wieczór zaczęła się integracja starych z nowymi. Po wspólnej kolacji biesiadowano przy domowej roboty nalewkach. Nie obyło się bez miłych niespodzianek czyli wizyty dawno niewidzianych diablicy, grzywki oraz kirki. Grupę nocującą na stryszku i w pokojach stanowili: BadBoy74 wraz z żoną, Grazia z dziećmi, Artur_ Duda i team mrquad.

Sobota zaczęła się od wspólnego śniadania. Początkowy plan zakładający obecność spotowiczów na imprezie ,,Integracja dla Choinki” niestety uległ zmianie, przez kiepskie warunki pogodowe na drogach…
Ze zniecierpliwieniem oczekiwaliśmy na kolejnych uczestników wspólnej zabawy. Wczesnym popołudniem dojechał Rosiu wraz z Rosą, a następnie Jarekch.

W tym składzie rozpoczął się pierwszy, historyczny turniej w Darts KSP. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy, tworząc półfinały.

Pierwszy półfinał padł łupem BadBoya74, do finału weszli również kzaremba2 oraz Rosa. Drugi półfinał wygrała Julia - córka Grazi, do finału awansowali również: Artur_ Duda i Rosiu.

Eliminacje kosztowały uczestników wiele sił, na szczęście organizator zapewnił napoje regeneracyjne.
Po kilku chwilach rozpoczął się finał, w którym bezkonkurencyjna okazała się Julia, zostając pierwszą mistrzynią KSP w konkurencji Darts. Drugie miejsce zajął Rosa, a trzecie kzaremba2.
W tym miejscu warto zaznaczyć, że w pewnym momencie gra i wynik przestała przypominać cokolwiek co do tej pory uznawane było za Darts, za to uczestnicy z każdą minutą bawili się jakby lepiej.

Wieczorem rozpoczął się drugi etap integracji między uczestnikami. W międzyczasie dojechała kirki z Norką więc, w komplecie przystąpiliśmy do kolacji.
Wieczorna integracja trwała do północy po czym część ekipy poszła spać, a druga część przeniosła się na stryszek. Udało się rozegrać kilka meczy w piłkarzyki ( dodatkowo istnieje pewien filmik, na którym wyraźnie widać jak Prezio brzdąka coś na strunach od mini gitarki, a jakiś wariat naparza w smartfona i myśli że jest Larsem Ulrichem )

Niedziela to śniadanie i rozjazd ekip do domów czyli oficjalne zakończenie spota pod nazwą ,,I Turniej Datrs/Rzutek KSP

Następna edycja już za rok!!! Bądźcie tam z nami.

 

Tekst: kzaremba2

Foto: Mamusia

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.