^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.


Po raz drugi odbyło się terenowe spotkanie fanów Suzuki - Warszawskie Manewry. Uczestnicy postanowili zmierzyć się z bezdrożami okolic Warszawy. Okazuje się, że nawet na tak silnie zurbanizowanym terenie są miejsca gdzie przydaje się napęd 4x4 naszych aut Suzuki. Z powodu dość suchej wiosny nie było tym razem błota. Pokaźny prześwit i dobre wybieranie nierówności pomagało pokonywać kolejne kilometry trasy. Trasa wiodła bezdrożami na południowy-zachód od Warszawy i liczyła sobie prawie 120km. Z tego większość po drogach nieutwardzonych. Na trasie zlokalizowane były zagadki, foto zagadki oraz trzeba było wykazać się umiejętnościami nawigacyjnymi. Wszystkim ekipom udało się trasę przejechać bez problemowo. Trochę adrenaliny dostarczyły brody, które nasze Suzuki pokonały w iście rajdowym stylu. Na zakończenie odbyło się ognisko, a wszystkie załogi otrzymały pamiątkowe upominki od Suzuki Motor Poland, któremu serdecznie dziękujemy za wsparcie. Zapraszamy na kolejną edycję Warszawskich Manewrów już jesienią. Emocji na pewno nie zabraknie.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.