^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

W długi majowy weekend, Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Kaleńsko na Pojezierzu Drawskim stał się bazą IX już Zlotu Klubu Suzuki.
26 samochodów marki Suzuki, ponad 60 osób, które postanowiły wspólnie spędzić wolne chwile.
Całkiem liczną grupę stanowiło młodsze pokolenie. Rodzinne spotkania wraz z dziećmi, nawet tymi najmłodszymi bardzo cieszą. Wszak wedle powiedzenia, „czym skorupka za młodu nasiąknie, tym ………”
Liczymy na to, iż młodsi przejmą po nas tradycje wspólnej zabawy, a atmosfera bez podziału na młodych, starych, grubych czy chudych, dalej będzie w klubie. Tak jak do tej pory, nie ma znaczenia czy to auto terenowe, czy osobowe, wiek czy profesja użytkownika, zawsze znajdujemy wspólny język do rozmów.
Nie zabrakło także naszych partnerów z AUTOTRAPER, Z LABIJAK AUTO LAMA, z SUZUKI MOTOR POLAND oraz z SHELLa.
Zabaw i atrakcji było wiele i to nie tylko związanych z motoryzacją. Park linowy, ścianka wspinaczkowa czy sprzęt pływający, to wszystko było do dyspozycji zlotowiczów.
Oczywiście nie mogło zabraknąć prób sprawnościowych autami.
Dla aut z napędem na cztery koła konkurencje takie rozgrywane były na torze off road przy Ośrodku.
Rozegrano próbę terenową na odcinku obserwowanym na czas oraz próbę pokonania malowniczej trasy wokół jeziora według przygotowanego roadbooka połączoną z zadaniami dodatkowymi, takimi jak fotografie wybranych miejsc oraz odpowiedzi na pytania dotyczące pokonanej trasy. Rodzaj testu na spostrzegawczość.

Na osoby kochające szybsze rozrywki czekało lotnisko w Broczynie, gdzie w bezpiecznych warunkach można było poczuć smak adrenaliny wywołany szybkością.
Przygotowano próby jazdy technicznej na czas z zadaniami dodatkowymi oraz testy najnowszego flagowego auta Suzuki Kizashi udostępnionego nam przez zaprzyjaźnionego dealera AUTOTRAPER.
Zwycięzcą w kategorii aut 4x4 został Marcin Kędzia z Poznania w Suzuki Grand Vitarze II.
Zwycięzcą klasyfikacji punktowej na lotnisku został Maciek Kowalczyk z Nadarzyna w Suzuki Swift GTi
Nagrody zostały wręczone osobiście przez przedstawiciela firmy Shell (fundatora nagród), panią Justynę Goraj.
Na poniedziałek przygotowane były zgoła inne atrakcje. Wycieczka do Bornego Sulinowa i zwiedzanie niegdyś tajnego miasta kojarzonego dziś z Radziecką Armią. Dla wielu uczestników nie małym zaskoczeniem było to, iż miasteczka wcale nie założyli Rosjanie, a Niemcy. Takich ciekawostek było znacznie więcej, ale nie będziemy odbierać chleba przewodnikom, zdradzając ich tajemnice. Zwiedzaliśmy również wymarłe miasto Kłomino i bazę rakietową w pobliskim lesie.
Ponieważ była to wycieczka pasjonatów motoryzacji, nie zabrakło takich akcentów jak jazda po tankodromie. Najpierw pojazdem wojskowym, potem własnymi autami. Wracając do bazy zlotu podziwialiśmy największe Wrzosowska w Europie.
Dzień zakończył się tradycyjnie wspólną biesiadą, gdzie można było wymienić doświadczenia, zacieśnić bądź nawiązać przyjaźnie i snuć plany kolejnych imprez

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.