^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

Zbiórka o 10.30 w Otwocku. Chwila na rozmowy, wypicie kawy, ostatnie przygotowania i o 11 wyruszamy do Bazy „Torfy” w Mazowieckim Parku Krajobrazowym. Tam jest początek trasy kuligu. Czekają na nas dwa „zaprzęgi”. W skład takiego zaprzęgu wchodzi koń mechaniczny, czyli Suzuki Jimny, para dużych czteroosobowych sanek i kilka mniejszych sanek. Trasa leśnymi duktami liczy ponad 20 kilometrów, pełnych śmiechu, zabawy, jak również wywrotek co wzbudza jeszcze większą radość.

O 15.30 wracamy do Bazy „Torfy” gdzie przygotowano dla nas ognisko. Kiełbaski, bigoś, pomagają szybko zregenerować siły, a czekają na nas kolejne atrakcje.

Zwiedzamy wystawę o miejscowej przyrodzie, wydawałoby się, że znamy środowisko, które nas otacza, a okazało się, iż spore problemy są z rozpoznaniem wielu gatunków fauny. Krogulec, kos, mazurek, nazwy znane, ale przyporządkować nazwę do ptaka już nie tak łatwo.

Jeszcze spotkanie z żywym wilkiem i zbliżający się zmierzch przypomina nam, że czas wracać.

Na najbardziej wytrwałych i żądnych wrażeń jest ekstremalna przejażdżka na pożegnanie.

Po kilku minutach śmiałkowie wracają, widać po minach i strojach, że otrzymali sporą dawkę adrenaliny.

Wracamy do Otwocka, zadowoleni, bez strat w ludziach i sprzęcie.

Korzystając z gościnności organizatora i gospodarza możemy wspólnie spędzony czas przedłużyć do późnych godzin wieczornych.

 

Tekst. Dariusz Pastor

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.