^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Do sieci autoryzowanych salonów sprzedaży japońskiej marki Suzuki dołączył we wrześniu nowy partner – łódzka firma Autotraper dobrze znana zwłaszcza amatorom jazdy terenowej i pojazdów z napędem 4x4.
Firma Autotraper z Łodzi – Autoryzowany Dealer Chrysler Jeep i Dodge od 14 lat konsekwentnie rozwija swoją działalność, poszerzając zakres usług i rozbudowując swoje struktury.
Jednym z kluczowych czynników mających wpływ na szybkie tempo rozwoju Grupy Autotraper jest profesjonalizm pracowników i jakość oferowanych usług. Dzięki zaufaniu swoich klientów firma rokrocznie odnotowuje wzrost sprzedaży zarówno samochodów jak i usług serwisowych, a jej udział w rynku konsekwentnie rośnie.

Wychodząc naprzeciw przekonaniu, że tylko wszechstronny rozwój jest gwarancją zadowolenia Klientów, Grupa Autotraper rozszerzyła wachlarz oferowanych produktów o markę SUZUKI.
Współpraca z Suzuki pozwoli Autotraperowi wzbogacić ofertę o cenione modele miejskie oraz o kilka nowych interesujących pojazdów z napędem na obie osie.

Autotraper jako Autoryzowany Dealer i Serwis Suzuki, będzie posiadał w swojej ofercie pełną gamę modeli tej marki oraz  zapewni kompleksową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, sprzedaż akcesoriów i dodatkowego wyposażenia. Dla samochodów marki Suzuki firma przygotowuje również ciekawą ofertę sprzedaży flotowej. 

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.