^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

10-11.07.2009r otwarcie nowego salonu Suzuki w Warszawie na ul. Towarowej 33 -  nie obyło się bez nas.

W piątek spotkaliśmy się z Zarządem Salonu, rozmawialiśmy o możliwościach współpracy, obsłudze naszych Klubowiczów, jako Klientów ( szczegóły w dziale rabaty), wsparciu naszych działań w promocji Klubu. Osobiście przez Prezesa Zarządu zostaliśmy zaproszeni na uroczyste otwarcie ASO Suzuki - Towarowa 33 w sobotę.

Sobota-uroczyste otwarcie, baloniki, drobne prezenty dla odwiedzających salon, oraz kolejna okazja do otrzymania własnego imienia napisanego w języku japońskim. Tym razem można było również spróbować własnych sił w japońskiej kaligrafii.

Nie zabrakło również rozmów z przedstawicielami Salonu oraz Suzuki Motor Poland.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.