^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

W sobotni poranek 18 kwietnia, amatorzy pojazdów 4×4 spotkali się na kolejnym wiosennym zlocie, w okolicach podpoznańskiego Piotrowa. Mimo, że impreza miała charakter lokalny, to pojawiły się na niej załogi z Łodzi, Legnicy, Wrocławia, a nawet Warszawy  oraz klubowicze nie użytkujący na co dzień jednostek 4×4, co tyko potwierdza panującą  opinię o klubowiczach KSP, że są zagorzałymi fanami zarówno marki, jak i wszelkich imprez plenerowych.

Tym razem zlot został podzielony na dwa etapy.

Na początku uczestnicy przejechali trasę Piotrowo – Brodnica – Jaszkowo – Śrem – Łęg – Sroczewo – Chrząstowo (oczywiście lasami, polami, a nawet wzdłuż wałów nadwarciańskich), podczas której piloci każdej z ekip mieli za zadanie zlokalizować PKP-y  umieszczone przez organizatorów na specjalnie przygotowanych roadbookach. Dodatkowym zadaniem było zlokalizowanie bażanta, który jak się później okazało, nie raz wywodził wszystkich w przysłowiowe pole.

Końcowy odcinek trasy poprowadził zlotowiczów na Autodrom 4×4 w pobliżu Włościejewic, gdzie na lekko zwilżonym deszczem terenie mieli okazję potrenować technikę jazdy przed zbliżającym się, już V Zlotem Klubu Miłośników Suzuki.

Zwieńczeniem całodniowej wyprawy było wspólne ognisko w autodromowym wigwamie, który ugościł nas pieczonymi kiełbaskami (bażanty ze względów humanitarnych dalej biegają na wolności), ciepłą herbatą i kawą.

Podczas ogniska wyłoniono również ekipy, które najlepiej spisały się podczas odnajdywania punktów kontrolnych. Nagrodzone przez organizatorów zlotu załogi, które uzyskały najwięcej punktów w poszczególnych kategoriach, otrzymały słodkie niespodzianki. Przed odjazdem wszyscy uczestnicy zrobili sobie jeszcze pamiątkowe zdjęcie, które zasiliło bogate archiwum zlotowe Klubu.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.