^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Zimowe spotkanie „Klubu Miłośników Suzuki”
Czas: Niedziela , 22 luty 2009, godz. 8 – 18.00
Miejsce: Okolice Otwocka
Uczestnicy: 15 ekip w samochodach Suzuki z napędem 4z4, plus zaproszeni goście
Organizator: MrQuad, www.klubsuzuki.pl

W Otwocku, 22 lutego, być może w ostatnią prawdziwie zimową niedzielę spotkali się użytkownicy pojazdów 4x4 z www.klubsuzuki.pl.

Już od rana w bazie zlotu na wszystkich uczestników czekała gorąca kawa i herbata, dzięki czemu temperatura dużo poniżej zera nikogo nie martwiła, a piękne słońce i mnóstwo śniegu zachęcały do zabawy.

Ponieważ jedynym warunkiem uczestnictwa w spotkaniu był sprawny samochód z napędem na cztery koła, więc stopień przystosowania aut do wyjazdu w teren był bardzo zróżnicowany, od seryjnych samochodów na szosowych oponach do bardziej zaawansowanych konstrukcji na oponach typu AT i MT.

Z umiejętnościami kierowców było podobnie, weterani off roadu spotkali się z nowicjuszami. Zwłaszcza dla tych ostatnich była to świetna okazja do poznania swoich umiejętności i możliwości własnego pojazdu. Już pierwszy odcinek specjalny, którego trasa wyznaczona była na zasypanej śniegiem polanie, a pod śniegiem dużo piasku, dostarczył sporo radości. Okazało się, że to nic strasznego dla naszych pojazdów, wszyscy przejechali OS bez strat i wzbogaceni o nowe doświadczenia w południe wyruszyliśmy na trasę wg roadbooku.

Do źródeł Świdra nie dotarliśmy (dzień zbyt krótki), ale przejazd zasypanymi śniegiem lokalnymi drogami, podziwianie zimowej scenerii okolic Mazowieckiego Parku Krajobrazowego dostarczał niezapomnianych wrażeń, a widok zdziwienia na twarzach mijanych osób na widok kolumny kilkunastu terenówek – bezcenne.

Na trasie był też w programie przejazd przez bród, jak również i inne atrakcje typowe dla takich imprez, np. wyciąganie pojazdu z błota po osie.

Około 16 powrót do bazy, ognisko, kiełbaski i niestety czas było wracać.

Dobrze, że już są plany na następne spotkanie

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.