^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Wzorem ubiegłego roku choć w symboliczny sposób chcieliśmy mieć swój wkład w wielkie dzieło 17 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Styczeń 2009 r.

Tym razem zorganizowaliśmy licytację prawa do stworzenia własnego kalendarza autorskiego - projekt wykonany przez profesjonalnego grafika, ale tematyka oraz zdjęcia dowolne dostarczone przez zwycięzcę licytacji.

Inicjatywa takiego wsparcia działań Jurka  Owsiaka spotkała się z wielkim zainteresowaniem userów naszego Forum.

Udało się  wylicytować kwotę 430zł.

Wielkim wygranym licytacji został nasz  ddany przyjaciel również  członek Stowarzyszenia Ryba – Witek który uzyskał w ten sposób prawo do posiadania jedynego egzemplarza specjalnego autorskiego kalendarza na 2009 rok.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.