^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

6 grudnia – Mikołajki, to świetna data na imprezę charytatywną z której dochód przeznaczony jest na prezenty dla dzieci z warszawskich Domów Dziecka.

W tym właśnie dniu w okolicach Serocka odbyła się już VI Terenowa Integracja WaWa 4x4 „Dla Choinki”. Tak jak w poprzednich latach, całkowity dochód ze sprzedaży cegiełek, wpisowego i loterii został przekazany na ten szczytny cel.

Kilkadziesiąt ekip, bawiło się i rywalizowało na przygotowanej trasie. Drogi dojazdowe do miejsc prób wg roadbooka prowadziły malowniczymi zakątkami regionu, a uczestnicy mieli jeszcze za zadanie odnaleźć charakterystyczne fotopunkty.

Odcinki specjalne rozmieszczone na trasie, wymagały już sporych umiejętności jazdy w terenie, ostre podjazdy, strome zjazdy, mokry piach, trawersy, a przede wszystkim dzięki aurze nie brakowało wody i błota, co tylko sprawiło, że konkurencje były jeszcze bardziej widowiskowe.

I tym razem nie zabrakło naszych przedstawicieli. Tak jak w tamtym roku ekipa Klubu składała się z Grand Vitary i Jimników, które godnie reprezentowały nas w konkurencjach sprawnościowych.

W sumie impreza bardzo udana, doskonała organizacja, szczytny cel i świetna zabawa w poznawanie możliwości swoich i swojego auta.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.