^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.

W dniach 9 - 12.10.2008 r. w Poraju koło Częstochowy odbył się  IV Ogólnopolski Zlot Stowarzyszenia „Klub Miłośników Suzuki”. W imprezie wzięło udział, ponad 100 uczestników i przeszło 60 pojazdów marki Suzuki.

Najwięcej uczestników było w sobotę podczas prób sprawnościowych na wynajętym torze kartingowym w Wyrazowie, oraz na Pustyni Siedleckiej, gdzie przed południem rywalizowały pojazdy 4x4, a po południu spotkali się wszyscy uczestnicy zlotu - użytkownicy samochodów osobowych, terenowych oraz motocykliści.

Oprócz konkurencji samochodowych na uczestników czekały liczne atrakcje, strzelnica, quady czy rzut oponą do celu.

W czasie naszej zabawy odwiedził nas gospodarz terenu, Burmistrz Janowa, byli również obecni przedstawiciele Japan Motors oraz  Polmozbyt Łódź, którzy wspierali nasze przygotowania do imprezy.

Wieczorny powrót kolumny kilkudziesięciu samochodów i kilkunastu motocykli wzbudzał powszechne zainteresowanie innych uczestników ruchu, jak i mieszkańców mijanych miejscowości.

Wieczorem, podsumowanie imprezy, ogłoszenie wyników rywalizacji, loteria upominków od sponsorów, tak aby każda załoga wyjechała ze zlotową pamiątką.

Pozostałe dni, były równie atrakcyjne, poznanie walorów Jury Krakowsko-Częstochowskiej, pięknych zamków czy przejazd lokalnymi drogami niedostępnymi dla samochodów osobowych, stanowiły element integrujący nasze środowisko i promujących markę Suzuki.

Czterodniowy zlot, wzajemne poznanie się użytkowników odmiennych pojazdów (samochody-motocykle), okazał się najlepszą metodą na przełamanie negatywnych stereotypów i życzliwsze spojrzenie na innych.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.