^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

21 czerwca 2008, Krzyczki Szumne k. Nasielska
Tym razem, przyszła pora, zaprezentować nasze zespoły, na zewnątrz. Taka okazja nadarzyła się 21 czerwca, na imprezie organizowanej przez Suzuki Motor Poland.

Pomimo, ograniczonej liczby uczestników, wszystkie nasze załogi zostały zakwalifikowane do udziału, dzięki czemu stanowiliśmy całkiem sporą grupę. Wszystkie nasze pojazdy, były oczywiście odpowiednio oznakowane, często poruszaliśmy się w grupach, więc wzbudzaliśmy spore zainteresowanie, wśród pozostałych uczestników.

Pogoda dopisała, co niestety uniemożliwiło pełną prezentację naszych terenowych możliwości ;)
Zaczęło się od rejestracji, drobnych upominków od SMP, i już można było przystępować do rywalizacji. „Pijany Jimny”, czyli samochód z odwróconym układem kierowniczym, to niezła zabawa i dużo śmiechu, następnie jazda po torze off roadowym, slalom z zawiązanymi oczami, wspinaczka na wieżę, to tylko część atrakcji w okolicy bazy pikniku.
Następnie wyjazd na trasę, poszukiwanie pieczątek, próby na żwirowni, strzelnica i powrót do bazy.
Efekt tych zmagań – pierwsze miejsce dla załogi reprezentującej nasz Klub- JarkaCh z pilotem Chironem.
Po ogłoszeniu wyników pozostało już tylko świętować na wieczornej biesiadzie

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.