^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatni weekend stycznia br. okazał się być absolutnie wyjątkowy dla wszystkich oddanych wielbicieli aut marki Suzuki, a zwłaszcza dla nas, bo to I Zlot KSP. Wystarczyło przyjechać 25 stycznia na Pojezierze Brodnickie, aby dostać wszystko to, o czym marzy każdy prawdziwy Suzukomaniak – wyśmienite towarzystwo, malownicze krajobrazy, zastrzyk adrenaliny, moc wrażeń, ostrą rywalizację i cenne nagrody!

Tegoroczny 1-wszy Zlot Stowarzyszenia Klub Miłośników Suzuki odbył się w dniach 25 – 27 stycznia na Pojezierzu Brodnickim. Znaczącą pomoc w organizacji tegoż wydarzenia okazał Klub Brodnica 4x4. Dzięki wspólnym wysiłkom wszystkich zdeterminowanych Klubowiczów, 40 osób spędziło niezapomniane chwile.

Fakt, iż pogoda płatała figle przyczyniło się tylko do uatrakcyjnienia terenowych wyczynów, może trochę mniej cieszyli się „płascy”, ale tym większa satysfakcja z wykonania wszystkich zadań. W trudnych warunkach atmosferycznych konkurencje sprawnościowe, poprawiające technikę jazdy oraz zadania nawigacyjne sprawiały jeszcze więcej przyjemności! Tym bardziej, iż dla najlepszych w swoich kategoriach Klub Miłośników Suzuki - przygotował atrakcyjne nagrody

Pobyt na Pojezierzu Brodnickim zwieńczony został wydaniem certyfikatów potwierdzających udział w zlocie oraz wręczeniem dyplomów i upominków dla wyróżniających się kierowców  Wszystkim zlotowiczom pozostały więc zaświadczenia i... niezapomniane wrażenia utrzymane w klimacie Suzuki.


Warto dodać, że przed rozpoczęciem Zlotu została uroczyście przekazana zwycięzcy, wylicytowana na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy klubowa koszulka a wylicytowana kwota została przelana już wcześniej na konto Orkiestry.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.