^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Stowarzyszenie Klub Miłośników Suzuki Polska i należące do Stowarzyszenia Forum internetowe nie samą zabawą i rozmowami o motoryzacji żyje. Staramy się czynnie uczestniczyć w akcjach mających na celu niesienie pomocy potrzebującym.16 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy postanowiliśmy wesprzeć organizując internetową licytację specjalnie na ten cel wykonanej koszulki. Licytację po długiej i emocjonującej walce wygrał nasz przyjaciel - członek Stowarzyszenia o nicu Kormoran - Mariusz podbijając stawkę do 300zł.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.