^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

8 grudnia 2007 w okolicach Serocka została zorganizowana impreza offroadowa z której dochód został przeznaczony na prezenty świąteczne dla dzieci z warszawskich Domów Dziecka. Organizatorem był Klub Miłośników Terenówek skupionych wokół strony internetowej „wawa 4x4.pl”

Ponieważ celem organizatorów była integracja środowiska i pomoc dzieciom, a nie tylko rywalizacja sportowa, atmosfera panująca miała charakter niemalże pikniku rodzinnego. Każdy mógł się świetnie bawić, niezależnie od umiejętności jazdy w terenie i posiadanego pojazdu.

Wśród licznych załóg była też reprezentacja www.klubsuzuki.pl, dwa Jimniki i jedna Grand Vitara.
Oprócz zabawy i prób sportowych w bazie imprezy, przygotowano dla uczestników trasę widokowo-rekreacyjną. Trasa ciekawa i urozmaicona, OS i Triale o różnym stopniu trudności. Trasa przejezdna dla seryjnej Grand Vitary, połowa prób dostępna dla seryjnego Jimnika, reszta odcinków specjalnych wymagała pewnych modyfikacji auta.

Seryjne samochody Suzuki bez problemów radziły sobie na mazowieckich bezdrożach, pokonując błoto, wodę, trawersy, zjazdy i podjazdy. Po całym dniu aktywnego wypoczynku, wróciliśmy do bazy, gdzie można było się poznać, wymienić doświadczenia.

Wieczorem odbyła się loteria, ale tu już nie mieliśmy szczęścia, aby wygrać cenne nagrody.

Miło spędzony czas i możliwość poznania walorów terenowych naszych aut, spowodował, iż wyjechaliśmy we wspaniałych nastrojach z nadzieją na spotkanie na kolejnej imprezie offroadowej.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.