^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 137 gości oraz 0 użytkowników.

07.12.2007r. odbyło się oficjalne otwarcie nowego salonu Suzuki na ul. Połczyńskiej 10 w Warszawie.

Na imprezę inauguracyjną zawitała dyrekcja i pracownicy salonu, który znajdował się przy ul. Jagiellońskiej, zaproszeni goście to m.in. klienci dotychczasowego salonu.

Honorowymi gośćmi była załoga rajdowego Swifta - Joanna Madej i Grzegorz Grzyb oraz nasza snowboardzistka Jagna Marczułajtis

Z naszego Klubu, zaproszeni byli: Beth77, Keraj, Renes.

Impreza była pełna elementów japońskiej kultury - piliśmy zieloną herbatę, jedliśmy sushi, oglądaliśmy origami a nasze imiona zostały nakreślone oryginalną japońską ręką miłej Pani w jej narodowym języku... a wszystko to na tle japońskich dźwięków i w towarzystwie pań w tradycyjnych strojach z kraju kwitnącej wiśni.

Czas szybko mijał, nie tylko na rozmowach o pojazdach Suzuki, mieliśmy okazję pooglądać znane nam dobrze modele samochodów, motocykli, a także SX4 Sedan...obejrzeliśmy także rajdowego Swifta od zewnątrz i od wewnątrz.
Odbyliśmy również, krótką rozmowę z rzecznikiem prasowym Suzuki Motor Poland, Panem Łukaszem Osterem, o naszym Klubie.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.