^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

Dębowo k. Gostynina to wyjątkowe miejsce. Tu odbył się pierwszy integracyjny zlot Suzukomaniaków (http://www.klubsuzuki.pl/viewtopic.php?t=174),  jeszcze przed narodzinami pomysłu o założeniu Stowarzyszenia.

Można powiedzieć, że tu się wszystko zaczęło, może dlatego właśnie, to miejsce wybraliśmy na zebranie założycielskie Stowarzyszenia „Klub Miłośników Suzuki”.

Mała liczba miejsc noclegowych spowodowała, iż nie wszyscy mogli wziąć w nim udział.

Dyskusje, rozważanie wszystkich za i przeciw, zajęło tyle czasu, iż tym razem, nie skorzystaliśmy z atrakcji regionu, jako rekompensata musiały nam wystarczyć smakołyki kuchni staropolskiej, serwowane przez gospodarzy.

Decyzja zapadła, pod dokumentem założycielskim Stowarzyszenia podpisało się 18 członków założycieli.  Do pełnienia funkcji w I Zarządzie Stowarzyszenia, zostali wybrani: Piotr Pawłowicz, Dariusz Pastor, Zbigniew Jachimowicz, Elżbieta Szczodrak, Małgorzata Tokarczyk oraz Komisji Rewizyjnej Dariusz Ciwis, Andrzej Skomorowski, Łukasz Burkot.

Dokumenty zostały przygotowane do złożenia w Sądzie, w celu rejestracji Klubu, a nam pozostało czekanie na tą historyczną chwilę.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.