^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Kolejny, jubileuszowy XV Zlot Klubu Miłośników Suzuki już za nami. Odbył się on w dniach 25-29 maja 2016 roku. Wprawdzie minęło już trochę czasu od jego zakończenia, nigdy nie jest za późno na podsumowanie.

Każda tego typu impreza jest inna, bo wszystko zależy od założeń podstawowych Organizatorów, a najbardziej od jej Uczestników. Tym razem Organizatorzy postawili na zabawę towarzysko-integracyjną. Nie było żadnych konkurencji terenowych… była tylko zabawa, pełen luz i niezapomniane dyskusje Osób, które widzą się najczęściej wyłącznie przy okazji tego typu spotkań.

Można śmiało powiedzieć, że był to Zlot międzynarodowy, gdyż gościliśmy naszych Przyjaciół z Węgier i Słowacji. Tym bardziej nastawialiśmy się na tego typu rodzaj imprezy. Koszulki dla wszystkich uczestników zlotu ufundował Suzuki Motor Poland.

Zlot odbył się w malowniczo położonym Ośrodku w Andrzejówce nad rzeką Poprad. Pierwsi Zlotowicze pojawili się już w godzinach południowych w środę, 25 maja.

Goście zjeżdżali się do późnych godzin wieczornych, toteż impreza powitalna przeciągnęła się do godziny 5:30 w czwartek.

W czwartek odbył się spływ pontonowy rzeka Poprad. Dzięki naszemu sponsorowi, firmie Japan Motors udaliśmy się autokarem na miejsce zbiórki. Po krótkim szkoleniu, podzieliliśmy się na grupy i wystartowaliśmy. Spływ nie należał do bardzo wymagających, co pozwoliło Uczestnikom na większą zabawę, integrację między pontonami i podziwianie pięknych krajobrazów. Było ogrom śmiechu i „desantów” między pontonami.

Na piątek udaliśmy się na wycieczkę do Krynicy Górskiej. W tym dniu również skorzystaliśmy z transportu autokarem, który ufundował oczywiście Japan Motors. W Krynicy odwiedziliśmy Pijalnie Wód Mineralnych oraz Górę Parkową. Wiele osób kupowało też pamiątki związane z tym zakątkiem Polski.

Na sobotę mieliśmy zaplanowane konkurencje integracyjne w Ośrodku. Natomiast nasi Przyjaciele z Węgier bardzo chcieli – korzystając z okazji – zwiedzić Kraków. Z tego względu nastąpiła zmiana planów. I tak Węgrzy udali się do Krakowa, część uczestników pojechała na wycieczką na Słowację, a inna część wraz z Przyjaciółmi ze Słowacji udali się na spływ rzeką Poprad, tym razem tratwami.

Wieczorem odbyło się ognisko i podsumowanie Zlotu, podczas którego rozdaliśmy upominki ufundowane przez Suzuki Motor Poland, Klub Miłośników Suzuki oraz przez Klub Suzuki z Węgier.

Niedziela to jak zawsze dzień wyjazdu, toteż dzień wolny.

Choć konwencja Zlotu była zdecydowanie inna, niż wszystkich dotychczasowych, to na pewno wiele spędzonych wspólnie chwil pozostanie na długo w pamięci Uczestników.

Zapraszamy na kolejne nasze imprezy, które jak zawsze będą inne od pozostałych.

 

Tekst: Rosiu

Foto: Galahad, MKV, Rosiu, splywpopradem.pl

 

SPONSOR GŁÓWNY

 PARTNERZY

    

 PARTNER MEDIALNY

 

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.