^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Akcja "Pomagamy Dzieciom" organizowana już po raz trzeci przez Stowarzyszenie "Klub Miłośników Suzuki" ma na celu wsparcie dzieci z mniej zamożnych rodzin gminy Baruchowo. Założeniem akcji było sprawienie radości prawie setce podopiecznych GOPS.

 

Marzeniem dzieci był wyjazd do Aquaparku w Kutnie i tegoroczna akcja miała zgromadzić środki na realizację tego projektu. Ambitny cel zrealizować nie było łatwo, ale jak co roku mogliśmy liczyć na członków i sympatyków naszego Klubu,  lokalne władze i dotychczasowych darczyńców. Cieszy że i w tym roku grupa "wielkich serc" powiększyła się o nowych ofiarodawców. Witamy "autowpracy.pl", oraz "Getin Bank"

Praca jaką wykonaliśmy, przyniosła organizatorom i nam wszystkim nie tylko satysfakcję, ale również środki na realizację założonych planów. Dodatkową atrakcją będzie wycieczka do Toruńskiego planetarium.

Wielki finał akcji "Pomagamy Dzieciom" odbył się jak co roku podczas zabawy karnawałowej w Zielonej Szkole w Goreniu Dużym. Oczywiście na takiej zabawie nie mogło zabraknąć konkursów
i Mikołaja z paczkami. Wymyślenie i poprowadzenie konkursów było zadaniem naszego Klubu. Uśmiechnięte buzie świadczą, że z zadania wywiązaliśmy się znakomicie. Koncertowo spisał się Mikołaj, ale jego tożsamości nie wypada zdradzić, ale i tak wiecie kto nim był. Występ magika również przyciągnął uwagę uczestników.

Każde dziecko zostało obdarowane słodyczami i zabawkami.

Wiejska zabawa bez strażaków, nie byłaby ważna. Pokaz akcji ratowniczej to nie byle gratka, dlatego też wzbudził zainteresowanie  nie tylko dzieci. Jak zawsze na strażaków można liczyć. Obyśmy tylko zawsze podziwiali ich pracę tylko na pokazach.

Sobota nie skończyła się wraz z zabawą dla dzieci, był jeszcze ciąg dalszy. Koncert drugiego, a może pierwszego wcielenia Mikołaja to tylko jeden z akcentów integracyjnego wieczoru organizatorów.  

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.