^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Kolejny, jubileuszowy XV Zlot Klubu Miłośników Suzuki już za nami. Odbył się on w dniach 25-29 maja 2016 roku. Wprawdzie minęło już trochę czasu od jego zakończenia, nigdy nie jest za późno na podsumowanie.

Każda tego typu impreza jest inna, bo wszystko zależy od założeń podstawowych Organizatorów, a najbardziej od jej Uczestników. Tym razem Organizatorzy postawili na zabawę towarzysko-integracyjną. Nie było żadnych konkurencji terenowych… była tylko zabawa, pełen luz i niezapomniane dyskusje Osób, które widzą się najczęściej wyłącznie przy okazji tego typu spotkań.

Czytaj więcej: XV Zlot Klubu Suzuki - 25-29 maja 2016 - podsumowanie

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.