^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy forum internetowe Suzuki, organizowaliśmy wspólne imprezy, gdzie mogliśmy się poznać i układać plany na przyszłość.
Tam też powstała idea stworzenia czegoś więcej, niż tylko forum internetowe. Dyskusje prowadzone w internetowej przestrzeni, utwierdziły nas, że jest to dobry kierunek i aby móc się rozwijać musimy posiadać osobowość prawną.
Dlatego postanowiliśmy powołać niezależne Stowarzyszenie \"Klub Miłośników Suzuki\", z własną domeną i forum internetowym.
25 lutego 2008 nasze marzenia, rozmowy, działania częściowo się zrealizowały – otrzymaliśmy wpis do KRS o nr 0000299858. Chcemy w tej nowej formule, prowadzić rozważania na temat samochodów marki Suzuki i wszystkiego co się z nimi wiąże. Chcemy móc oficjalnie organizować zloty, szukać sponsorów dla naszej działalności. Będziemy podejmować rozmowy z dealerami, sklepami oraz serwisami o rabatach i upustach. Jednak przede wszystkim pragniemy spotykać się w naszej internetowej społeczności z innymi pasjonatami motoryzacji.
Jesteśmy otwarci na wszelkie kontakty, ponieważ bez względu na wiek czy status społeczny wszystkich nas łączy jedna pasja - SUZUKI.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.