^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

48 lat od debiutu pierwszej wersji prawdziwie terenowego samochodu Suzuki LJ,  japońska marka prezentuje nową generację kultowego już modelu Jimny. Kontynuuje on dziedzictwo małego, lekkiego auta terenowego, a technologicznie czerpie z doświadczenia Suzuki w dziedzinie konstrukcji z napędem na 4 koła. Jimny zachowuje najlepsze cechy swoich poprzedników opakowane w ponadczasową, kanciastą karoserię.

Czytaj więcej: Nowa generacja Suzuki Jimny

W terminie od 15. maja do 30. czerwca w ASO Suzuki będzie można skorzystać z promocyjnej oferty na usługi profesjonalnego przygotowania układu klimatyzacji do sezonu letniego. Klienci będą mogli zlecić usługę dezynfekcji układu klimatyzacji „czysta klimatyzacja” w cenie 99 zł, usługę „czyste wnętrze” w cenie 39 zł, wymianę czynnika klimatyzacji w cenie 150 zł, a także wymianę filtra klimatyzacji na oryginalny produkt Suzuki w specjalnej cenie uzależnionej od modelu samochodu. Każdy klient zlecający usługę „czysta klimatyzacja” wraz z wymianą filtra otrzyma w prezencie zestaw chemii samochodowej firmy Tunap.

Szczegóły akcji znajdują się w regulaminie.

Kiedyś patrząc na samochód można było poznać kraj jego pochodzenia. Francuz, Włoch o Japończykach nie wspominając miały swój styl. Potem przyszła globalizacja i  zatarła się różnica. Na szczęście historia kołem się toczy i po erze podobnych do siebie aut znów wróciła różnorodność. Oczywiście nie wszyscy producenci w równym stopniu poddali się unifikacji. Suzuki to jedna z tych marek, które zawsze miały w sobie to coś, co wyróżniało je na tle konkurencji. 

Czytaj więcej: Suzuki Ignis - Suzuki inne niż Suzuki


Serdecznie zapraszamy na IV Jesienny Rajd Stowarzyszenia "Klub Miłośników Suzuki", który odbędzie się w dniach 9-11 października 2015 roku
Tym razem spotykamy się w Wielkopolsce i będziemy tropić Pyrę, którą następnie skonsumujemy w rodzinnym gronie, dlatego pakować plecaki, dzieciaki i wszelakie zwierzaki...
Tej!

Czytaj więcej: Zapowiedź!!! 9-11.10.2015 - IV Jesienny Rajd Klubu Miłośników Suzuki

Letnie miesiące sprzyjają różnym formom aktywności. Wakacyjne wyjazdy, podróże czy weekendowe wypady potrafią naładować nasze akumulatory i dostarczyć niezapomnianych wrażeń. Liczę, że będziecie chcieli podzielić się nimi z nami. Dlatego postanowiliśmy udostępnić naszą klubową stronę, na wasze publikacje. Może to będzie początek dziennikarskiej przygody. Ponieważ początki bywają trudne, maksymalnie uprościliśmy drogę do publikacji.

Czytaj więcej: "Pisać każdy może"

Off road zaczyna się tam, gdzie kończy się asfalt. Jak daleko zajedziemy, zależy od samochodu i kierowcy. Suzuki to na szczęście stara, dobra szkoła konstrukcji 4x4, więc byle błoto nas nie zatrzyma. Często się zdarza, że słabszym ogniwem jest kierowca i zwyczajny brak umiejętności jazdy w terenie. 

Czy znasz już możliwości swoje i swojego samochodu?

Jeśli nie, to przyjedź na jedno z naszych klubowych spotkań, gdzie pod okiem doświadczonych kolegów w bezpieczny sposób  poznasz odpowiedź na powyższe pytanie.  To może być początek terenowej przygody.

Jeśli  już znasz smak offroadowych  zmagań, to nie trzeba Cię namawiać - dołącz do nas, tu znajdziesz osoby o podobnych zainteresowaniach.

Zachęcamy do wejścia na nasze forum >>>

Forum Klubu to olbrzymia baza wiedzy na temat pojazdów marki Suzuki. Można tam wymienić  doświadczenia, uzyskać lub udzielić pomocy w razie kłopotów z samochodem.  Forum to wirtualne miejsce naszych spotkań, gdzie dyskutujemy nie tylko na tematy motoryzacyjne.

Zostań Członkiem naszej Suzukowej społeczności.

Znamy już kalendarz imprez klubowych na rok 2014

1-4.05.2014 - XIII Zlot KSP
25-27 lipca -  Zlot na Węgrzech - wyjazd klubowy
3-5.10.2014 - III Rajd Jesienny

Oczywiście to nie są wszystkie wydarzenia jakie będą w przyszłym roku. Wiele zależy od Was, od chęci udziału i zaangażowania w ich organizację. Zachęcamy do udziału w dyskusji na naszym forum >>>

Każda uwaga, propozycja czy sugestia pomoże w przygotowaniu takiej imprezy na jaką czekacie.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.