^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Wakacyjny Konkurs Fotograficzny „Suzukomania 2016” został zakończony, toteż nadszedł czas na ogłoszenie wyników. Nadesłane fotografie były zdecydowanie ciekawsze, niż w poprzedniej, ubiegłorocznej edycji.

W komisji oceniającej nadesłane zdjęcia znalazły się Osoby, które na co dzień zajmują się fotografią:

Tomek - www.tomaszpodgorski.com

Jakub – http://michalak.photo

Komisja nie kontaktowała się ze sobą, a Oceniający wybrali po 5 najlepszych ich zdaniem fotografii, przyznając każdej z nich punkty od 1 do 5. Trzeba przyznać, że Koledzy byli dość zgodni co do punktacji. I tak mamy pierwsze miejsce ex aequo, a zajęli je: Artur Kubieniec oraz Zbyszek Zalewski za fotografie

Kolejne, najwyżej ocenione zdjęcia są również powyższych Autorów, toteż pokażemy je wszystkie (kolejność alfabetyczna).

 

Podsumowanie komentarzy Oceniających względem wyboru fotografii:

- Artur Kubieniec za swego rodzaju poziom techniczny, śmiałość w robieniu zdjęć pod światło i brak kompozycji centralnej.

- Zbyszek Zalewski za pokazanie dynamiki, pasji i chęci konkurowania i zdobywania wyznaczonych celów.

Wyróżnienie od Prezesa Stowarzyszenia Klub Miłośników Suzuki otrzymuje Kolega DS. za pewnego rodzaju oryginalność na tle wszystkich nadesłanych fotografii, a tak podana poranna kawa na pewno smakuje wyśmienicie.

Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. Wyróżnionym w konkursie gratulujemy, a nagrody wyślemy pocztą.

 

Fundatorzy Nagród

Suzuki Motor Poland

Stowarzyszenie Klub Miłośników Suzuki

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.