^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.

W grudniu 2014 r. w Japonii debiutowała nowa odsłona popularnego modelu Alto, który teraz waży jedynie 610kg i zużywa 2,7 l/100km!

 

Najnowsza, ósma już generacja Alto została zbudowana na nowej płycie podłogowej. Dzięki znacznemu obniżeniu masy, Alto waży jedynie 610 kg i zużywa 2,7 l/100km, co stanowi najniższy wynik zużycia paliwa pośród pojazdów bez silnika hybrydowego dostępnych w Japonii. Nowe Alto wyposażone zostało także w zaawansowaną technologię z dziedziny bezpieczeństwa Radar Brake Support, czyli system chroniący przed kolizją.

Suzuki Alto debiutowało na japońskim rynku 35 lat temu. Dzięki łatwości prowadzenia, zwinności i niskiemu zużyciu paliwa Alto zyskało dużą sympatię wśród klientów i zapoczątkował popularność segmentu mini samochodów.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.