^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 128 gości oraz 0 użytkowników.

Nowy V-Strom 1000 ABS to motocykl typu „Sport Adventure Tourer” – idealny dla wszystkich entuzjastów podróży na jednośladach. Teraz dostępny jest w serii specjalnej „Touring”, która sprawi, że nawet najdalsze wyjazdy będą czystą przyjemnością.  

 

V-Strom 1000 ABS został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu satysfakcjonującej i komfortowej jazdy podczas pokonywania długich dystansów. Motocykl oferuje wiele przydatnych rozwiązań zapewniających znakomite odczucia z jazdy, a obecnie oferowany jest także w serii specjalnej „Touring” obejmującej szereg akcesoriów, dzięki którym dalekie wyjazdy są jeszcze przyjemniejsze i bardziej komfortowe.

V-Strom 1000 ABS „Touring” wyposażony jest w komplet lamp przeciwmgielnych LED wraz z elementami mocującymi i obudowami lamp. Motocykl obudowano także w gmole i pług, które zapewniają odpowiednią osłonę silnika. Podczas wyjazdów kierowca z pewnością doceni także pojemność kufrów bocznych, do których zmieszczą się nawet spore torby. Zadbano również o bezpieczeństwo i komfort dłoni poprzez dodatkowe akcesoria - czyli osłony dłoni i podgrzewane manetki, które przydają się, gdy temperatura powietrza nieprzyjemnie spada.

V-Strom 1000 ABS „Touring” oferowany jest już za 53 370 zł.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.