^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 108 gości oraz 0 użytkowników.

W listopadzie spadają ceny SX4 S-CROSS! Teraz ten wszechstronny crossover objęty jest rabatem nawet do 13  000 zł.

 

W listopadzie do salonów Suzuki wkraczają nowe ceny modelu SX4 S-CROSS. Rabaty sięgają nawet 13  000 zł, a Suzuki SX4 S-CROSS 2WD Comfort dostępny jest w cenie 59  900 zł. To samochód idealnie dopasowany do życia miejskiego wyposażony w szereg elementów podnoszących komfort, a wśród nich m.in. tempomat z ogranicznikiem prędkości, i bezpieczeństwo, w tym m.in. czołowe poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera, system ABS + EBD + BAS, system stabilizacji toru jazdy ESP® + TCS oraz system kontroli ciśnienia w oponach TPMS.

SX4 S-CROSS to wyróżnia się wyjątkowym wzornictwem, a także bardzo przestronną i komfortową kabiną pasażerską. Oferuje jedną z największych przestrzeni bagażowych dostępnych w swojej klasie. Połączenie najnowszej generacji napędu ALLGRIP (4WD) ze znakomitymi właściwościami jezdnymi, a także zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa czynnego i biernego sprawia, że SX4 S-CROSS jest doskonałym samochodem rodzinnym, który dostarcza wielu emocji i zapewnia wyjątkową przyjemność z codziennego użytkowania.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.