^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 104 gości oraz 0 użytkowników.

ADDRESS to idealny środek miejskiego transportu zarówno dla doświadczonych motocyklistów, jak również początkujących kierowców jednośladów z prawem jazdy kat. B. Suzuki rozpoczyna już przedsprzedaż tego modelu,  oferując cenę 7900 zł.

 

Suzuki przygotowało tak atrakcyjną ofertę przedsprzedażową, że nie ma sensu czekać z podjęciem decyzji zakupu skutera do nowego sezonu. Składając zamówienie w ramach rozpoczętej w listopadzie przedsprzedaży, cena Suzuki ADDRESS wyniesie jedynie 7900 zł!

Suzuki ADDRESS - zwracający na siebie uwagę, uniwersalny miejski jednoślad - jest czymś więcej, niż stylowym środkiem transportu. Starannie zaprojektowane nadwozie nadaje temu skuterowi niepowtarzalnej, młodzieńczej osobowości, która sprawia, że ADDRESS wyróżnia się z tłumu.

Niezwykle oszczędny silnik: 2,04 l/100km w cyklu WMTC

Silnik o mocy 9,1 KM (37 kW) cechując się wyjątkowo niskim tarciem wewnętrznym, pozwala nowemu skuterowi ADDRESS uzyskać niespotykane połączenie osiągów z niskim zużyciem paliwa. Skuter wyposażono w duży zbiornik paliwa o pojemności 5,2 litra, co przy zużyciu 2,04 l/100km pozwala nowemu ADDRESSowi uzyskiwać zasięg nawet do 255 km na jednym tankowaniu.

Komfort

Dysponując zaskakującym przyspieszeniem i zadowalając się niewielką ilością paliwa, Suzuki ADDRESS oferuje przestrzeń bagażową o objętości 20,6 litra, co z powodzeniem wystarczy do pomieszczenia kasku i motocyklowej kurtki. Zarówno po lewej stronie (600 ml), jak i po prawej (500 ml) umieszczono schowki kieszeniowe zapewniające sporo miejsca na drobiazgi. Solidny dodatkowy zaczep pozwala na przewóz różnych toreb. Do tego miejskie wymiary pojazdu czynią z każdej jazdy – nawet do szkoły, do biura, czy na zakupy – całkiem dobrą zabawę.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.