^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Przed sezonem zimowym warto dokładnie sprawdzić samochód i przygotować go do trudnych  warunków na drogach – zwłaszcza, jeśli samochód ma już kilka lat. Dla właścicieli  samochodów starszych niż 3 lata Suzuki przygotowało specjalną ofertę.

 

W dniach 15 października – 30 listopada Suzuki zaprasza do przygotowania samochodów przed zimą w ASO marki. Zlecając wymianę oleju silnikowego na Shell Helix, klient otrzyma bezpłatnie komplet oryginalnych piór wycieraczek szyby przedniej.  Dodatkowo, przeprowadzona zostanie bezpłatna kontrola pojazdu w oparciu o obszerną listę zadań, mających na celu sprawdzenie, czy samochód jest gotowy na nadchodzącą zimę.  

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.