^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.

Suzuki CIAZ – nowy sedan klasy średniej – trafi do indyjskich salonów sprzedaży jeszcze w październiku, a w kolejnych miesiącach oferowany będzie tajże na innych rynkach Bliskiego Wschodu, Ameryki Łacińskiej i Afryki. W Chinach sprzedawany będzie pod nazwą ALIVIO.

 

CIAZ został stworzony w oparciu o koncepcyjny model, który prezentowany był w lutym 2014 r. podczas salonu Auto Expo w Indiach. Jest to średniej klasy sedan z charakterystyczną linią nadwozia oraz eleganckim designem, przestronnym wnętrzem, szeregiem rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa oraz zaawansowanymi systemami multimedialnymi.

Model CIAZ trafi na linie produkcyjne fabryki Maruti Suzuki India Limited, z których będzie kierowany do salonów sprzedaży w Indiach, a także na pozostałe rynki. Na potrzeby rynku chińskiego CIAZ będzie produkowany na lokalny rynek w Chongqing Changan Suzuki Automobile Co.

Wymiary modelu CIAZ (spec. indyjska)

Długość całkowita 4,490mm

Szerokość całkowita 1,730mm

Wysokość całkowita 1,485mm

Rozstaw osi 2,650mm

Masa własna 1,010-1,120kg

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.