^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 147 gości oraz 0 użytkowników.

SX4 S-CROSS wyposażony w napęd 4x4 to przebój Suzuki! Tylko w dwóch tygodniach października można skorzystać z niezwykle atrakcyjnej oferty i zakupić ten wszechstronny crossover z rabatem nawet do 12 000 zł.  

 

W dniach 6-18 października w salonach Suzuki będą obowiązywały wyjątkowe ceny modelu SX4 S-CROSS. Crossover wyposażony w napęd 4x4 ALLGRIP można nabyć z rabatem w wysokości do 12 000 zł.

 

 

SX4 S-CROSS wyróżnia się wyjątkowym wzornictwem, a także bardzo przestronną i komfortową kabiną pasażerską. Oferuje jedną z największych przestrzeni bagażowych dostępnych w swojej klasie. Połączenie najnowszej generacji napędu ALLGRIP (4WD) ze znakomitymi właściwościami jezdnymi, a także zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa czynnego i biernego sprawia, że SX4 S-CROSS jest doskonałym samochodem rodzinnym, który dostarcza wielu emocji i zapewnia wyjątkową przyjemność z codziennego użytkowania.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.