^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.

SX4 Classic w wersji Comfort Plus wyposażony w napęd 4x4 to As w rękawie Suzuki! Tylko w drugiej połowie września można skorzystać z niezwykle atrakcyjnej oferty i zakupić ten wszechstronny crossover w cenie 54 900 zł.

 

W dniach 15-30 września w salonach Suzuki będą obowiązywały wyjątkowe ceny modelu SX4 Classic. Już za 54 900zł można zostać właścicielem komfortowego samochodu z napędem na 4 koła, który będzie idealnym kompanem podróży nawet w trudno dostępne miejsca.

SX4 Classic charakteryzuje się podwyższonym prześwitem, pozwalającym pokonać nieutwardzone drogi, oraz wyższą pozycję za kierownicą, która zapewnia doskonałą widoczność. W promocyjnej cenie oferowana jest wersja 4WD Comfort Plus, na której wyposażenie składa się szereg elementów podnoszących bezpieczeństwo, a także komfort, w tym radio CD, klimatyzacja i aluminiowe obręcze kół 16”.

Relacja z redakcyjnego testu SX4 Classic

http://rennes.motoblogi.pl/2013/09/09/test-suzuki-sx4-classic/

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.