^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Suzuki Swift oferowany jest teraz w podwójnie rozszerzonym pakiecie wyposażenia. Decydując się na zakup SWIFTA Comfort wraz z pakietami Plus oraz NAVI, można zaoszczędzić ponad 9500 zł!

Suzuki Swift to doskonałe osiągi, wyjątkowy charakter i niepowtarzalna bryła nadwozia.  Model ten oferowany jest z bogatym wyposażeniem już w standardowej wersji, a obecnie dostępne pakiety Plus i Navi sprawiają, że radość z podróżowania jest jeszcze większa. Decydując się teraz na Swifta Comfort Plus i Navi, można zaoszczędzić aż 9500zł!

 

Pakiet Navi to szereg rozwiązań podnoszących komfort i bezpieczeństwo. Stacja multimedialna z nawigacją satelitarną z mapą Europy i Polski zadba o to, aby bez problemu trafić do celu. Radioodtwarzacz CD/MP3 z odtwarzaczem DVD/DivX pozwolą uprzyjemnić kolejne mijane kilometry, a za możliwość bezproblemowych rozmów telefonicznych odpowie system komunikacji bezprzewodowej Bluetooth® z zestawem głośnomówiącym oraz sterowaniem głosowym. Ponadto, pakiet Plus obejmuje także światła do jazdy dziennej LED, przednie światła przeciwmgłowe oraz tempomat wraz z przyciskami sterowania w kole kierownicy.

Swift to dowód na to, że samochód o niewielkich gabarytach nie musi oznaczać wyrzeczeń czy kompromisów w kwestii wygody i wyposażenia. Model ten otrzymał 5 gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP, zapewniając wzorowy poziom bezpieczeństwa, o który dba m.in. 7 poduszek powietrznych i ESP. Swift standardowo wyposażony jest także w klimatyzację, centralny zamek, elektryczne, progresywne wspomaganie układu kierowniczego, system podpowiedzi zmiany biegu GSI oraz system monitorowania ciśnienia w oponach TPMS.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.