^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 131 gości oraz 0 użytkowników.

Pokaż Twoje życie na wodzie i wygraj silnik Suzuki!

Z okazji 50. rocznicy silników zaburtowych Suzuki przygotowało konkurs fotograficzny dla fanów sportów wodnych. Uczestnicy mogą zgłaszać swoje zdjęcia ilustrujące ich interpretację „Marine Way of Life!” i wygrać atrakcyjne nagrody.

 

Suzuki w 2015 r. będzie świętować 50 rocznicę zaprojektowania swojego pierwszego silnika zaburtowego – modelu D55. Od 1965 w roku Suzuki pokonało długą drogę, tworząc wyjątkową na rynku gamę silników od lekkiego, przenośnego DF2.5 po nagradzany za innowacyjne rozwiązania techniczne DF300AP. Niezależnie od stylu życia, każdy w gamie Suzuki znajdzie silnik zaburtowy spełniający jego oczekiwania.

W związku ze zbliżającym się jubileuszem, Suzuki zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Zadaniem stojącym przed uczestnikami jest zrobienie zdjęcia, które będzie przedstawiało aktywny styl życia z silnikiem zaburtowym z gamy Suzuki Marine. Osoba, która w najbardziej atrakcyjny i kreatywny sposób przedstawi swoją interpretację sloganu Suzuki – „Marine Way of Life” – otrzyma nagrodę w postaci silnika zaburtowego DF 2.5.

Co miesiąc polskie jury wyłoni dwie prace, które zgłoszone będą międzynarodowej edycji konkursu, w której nagrodami są tradycyjne, japońskie upominki. Wszystkie zdjęcia będzie można obejrzeć w galerii konkursowej na stronie www.konkursmarine.suzuki.pl oraz wybrane prace z edycji lokalnych na www.globalsuzuki.com/marine.

Patronem medialnym Konkursu jest miesięcznik Żagle.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.