^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 124 gości oraz 0 użytkowników.

Na wakacyjne wyprawy przydałby się nowy samochód, wszechstronny, komfortowy i świetnie wyposażony, a równocześnie nie rujnujący domowego budżetu? Z pomocą spieszy Suzuki, oferując teraz crossovera SX4 Classic w atrakcyjnej ofercie.  

Suzuki ogłasza tydzień modelu SX4 Classic! Zakup tego wszechstronnego i komfortowego crossovera w tygodniu 14-19 lipca pozwoli nie tylko pewnie dotrzeć do wyznaczonego celu wakacyjnych podróży, ale także skorzystać z niezwykle atrakcyjnej oferty!

 

W dniach 14-19 lipca w salonach Suzuki będą obowiązywały wyjątkowe ceny SX4 Classic. Właścicielem jednego ze stu dostępnych egzemplarzy tego modelu można zostać już za 47900zł!

Suzuki SX4 Classic to funkcjonalny model typu „crossover”. Charakteryzuje się podwyższonym prześwitem, pozwalającym dotrzeć do każdego wakacyjnego celu, oraz wyższą pozycję za kierownicą, która zapewnia doskonałą widoczność. W promocyjnej cenie oferowana jest wersja 2WD Comfort Plus, na której wyposażenie składa się szereg elementów podnoszących bezpieczeństwo i komfort. Dodatkowo, samochód otrzymuje pakiet Outdoor (czarne osłony nadkoli, drzwi, progów i zderzaków), aluminiowe obręcze kół 16”, srebrne nakładki zderzaków i czarne relingi dachowe, które podkreślają jego uniwersalny charakter.

W promocyjnych cenach dostępne są także modele SX4 Classic z napędem na 4 koła w różnych wersjach wyposażenia.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.