^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Suzuki SX4 S-CROSS to crossover stworzony do aktywnego spędzania wolnego czasu, dlatego Suzuki we współpracy z jednym z największych polskich portali - Wirtualną Polską - przygotowało specjalną sekcję, w której w okresie letnim będą przedstawiane ciekawe miejsca na aktywne weekendy. W codwutygodniowych konkursach do wygrania będą nagrody pozwalające zrealizować dalekie wyjazdy.

Właśnie została uruchomiona specjalna sekcja podróżnicza w serwisie turystyka.wp.pl - Aktywny weekend z Suzuki, dostępna na: www.weekendzsuzuki.wp.pl. Przez dwa miesiące prezentowane w niej będą ciekawe miejsca w Polsce, które są idealne na letnie, weekendowe wypady.

Reporterzy podróżniczy zasiądą za kierownicą crossovera Suzuki SX4 S-CROSS z najnowszą generacją napędu na cztery koła ALLGRIP. Odwiedzą osiem niezwykle atrakcyjnych obszarów Polski: Bieszczady, Suwalszczyzna, Pomorze, Żuławy, Sudety, świętokrzyskie, Roztocze i Mazury. Będą podróżować wraz z rodzinami, dzięki czemu sprawdzą, które z atrakcji turystycznych i sportowych są dobrą propozycją dla całej rodziny.

Z ich wypraw powstaną artykuły, galerie i wideo prezentujące ciekawe aktywności, które można realizować w Polsce, a także relacje, jak w roli kompana takich wyjazdów spełnia się samochód Suzuki. Dla czytelników przygotowano również konkursy, w których można wygrać kupony paliwowe oraz bony do sklepu sportowego.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.