^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 143 gości oraz 0 użytkowników.

Nowy, miejski model Suzuki – CELERIO - debiutuje na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie. Na rynkach europejskich będzie dostępny już w 2014 roku.

Opracowany jako pojazd kompaktowy klasy A+, CELERIO wykracza poza standardy tego segmentu rynku. Ten przyjazny kierowcy, kompaktowy pojazd oferuje zaskakująco przestronne i funkcjonalne wnętrze, bogate wyposażenie oraz lekką, a jednocześnie bardzo wytrzymałą konstrukcję nadwozia. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego układu napędowego CELERIO ma jeden z najniższych poziomów emisji CO2 w swojej klasie.

 Kompaktowych wymiarów nadwozie (dł. całk. 3600 mm) modelu CELERIO pozwala na zwinne prowadzenie, a jednocześnie oferuje zaskakująco przestronne wnętrze oraz rekordowo pojemny, 254-litrowy bagażnik.

Model CELERIO w indyjskiej specyfikacji po raz pierwszy zaprezentowano podczas salonu samochodowego w Delhi w lutym 2014 roku. Wersja europejska pojawi się w salonach sprzedaży w drugiej połowie 2014 roku.

Żródło: www.suzuki.pl

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.