^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Korona Kielce U-18 zdobywa mistrzostwo Polski Centralnej Ligi Juniorów na stadionie Suzuki Arena

 

Podczas ostatniego domowego spotkania w tym sezonie Centralnej Ligi Juniorów  Korona Kielce U-18 przypieczętowała tytuł Mistrza Polski. Na murawie Suzuki Areny żółto-czerwoni pokonali Górnika Zabrze 3:1. Po meczu kielczanie odebrali medale oraz puchar za mistrzostwo Centralnej Ligi Juniorów sezonu 2018/2019.

Młodzi piłkarze Korony po raz drugi w historii wywalczyli mistrzostwo Polski. W 29 meczach rundy 2018/2019 kielczanie zdobyli aż 73 punkty wypracowując 18 „oczek” przewagi nad drugim w tabeli rywalem. W tym roku podopieczni trenera Marka Mierzwy są niepokonani. Zapewnili sobie zwycięstwo już cztery kolejki przed zakończeniem sezonu. W przedostatnim meczu rozgrywek z Górnikiem Zabrze wygrali w pięknym stylu 3:1. Po końcowym gwizdku odbyła się ceremonia medalowa. Żółto-czerwoni odebrali medale i puchar za mistrzostwo Polski, a także pamiątkowe zegarki ufundowane przez Suzuki Motor Poland.

- Jesteśmy dumni z postawy, którą reprezentują młodzi zawodnicy Korony Kielce i gratulujemy spektakularnego zakończenia sezonu. Życzymy równie wspaniałych wyników w przyszłości - powiedział Piotr Dulnik, Prezes Zarządu Suzuki Motor Poland, sponsora głównego klubu Korona Kielce.

Suzuki sponsoruje Koronę od początku 2018 roku. Współpraca obejmuje grający w Ekstraklasie pierwszy zespół, drugą drużynę oraz drużynę juniorów. Od września 2018 r. kielecki stadion przy ul. Ściegiennego nosi nazwę Suzuki Arena.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.