^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

Pierwszego dnia prasowego genewskich targów komisja konkursu World Car of the Year ogłosiła finałowe trójki kandydatów walczących o nagrody WCOTY 2019. Suzuki Jimny został nominowany aż w dwóch kategoriach: World Car Design of the Year, a także World Urban Car. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas kwietniowych międzynarodowych targów w Nowym Yorku.

 

Podczas genewskich targów motoryzacyjnych, które odbędą się w dniach 7 - 17 marca 2019 r. gamę miejskich samochodów Suzuki będzie reprezentować model Swift - w wariantach 2WD, z napędem na 4 koła ALLGRIP oraz w wersji hybrydowej. Gamę uzupełnia Swift Sport z turbodoładowanym silnikiem 1.4 Boosterjet. W klasie SUV można zobaczyć Vitary z silnikami 1.0 i 1.4 Boosterjet oraz ultra kompaktowy SUV Ignis, a także crossover SX4 S-CROSS z napędem ALLGRIP Select. Gwiazdą stoiska jest najnowszy model w gamie - wyposażony w napęd na 4 koła ALLGRIP PRO terenowy Suzuki Jimny.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.