^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Po 52 latach przerwy Reprezentacja Polski koszykarzy ma szansę awansu na Mistrzostwa Świata. 22 i 25 lutego odbędą się dwa ostanie mecze kwalifikacyjne. Biało – czerwoni zagrają na wyjeździe z reprezentacją Chorwacji i, jako gospodarze, z Holandią. Bilety na mecz w Ergo Arenie można wygrać w konkursie organizowanym przez Suzuki.

 

Reprezentacja Polski po 52 latach przerwy ma szansę na awans na Mistrzostwa Świata! Do tego potrzebne będzie prawdopodobnie jedno zwycięstwo w dwóch ostatnich meczach - na wyjeździe z Chorwacją lub w ERGO ARENIE z nieprzewidywalną Holandią. Najlepsi koszykarze w naszym kraju stoją przed ogromnym wyzwaniem.

Trener Mike Taylor już wyselekcjonował skład reprezentacji Polski na kluczowe mecze kwalifikacyjne. - Mamy sporo zaufania do trzonu naszego zespołu, czyli koszykarzy, którzy sprawili, że jesteśmy w tej świetnej sytuacji przed ostatnim okienkiem - mówi trener reprezentacji Polski. - Nie bierzemy niczego za pewnik. Aby osiągnąć swoje cele, trzeba wygrywać ze świetnymi drużynami. Nasi zawodnicy będą skupieni na obu czekających nas spotkaniach. Chcemy być najlepsi wtedy, gdy najbardziej się to liczy - dodaje trener Taylor.

- Naszym koszykarzom życzymy celności i wytrwałości w drodze do Mistrzostw Świata. Najbliższe mecze kwalifikacyjne z pewnością dodadzą energii i dostarczą pozytywnych emocji wszystkim kibicom tej dyscypliny. Trzymamy kciuki za sukcesy naszego zespołu. Jako Sponsor Główny Reprezentacji Polski Koszykarek i Koszykarzy zadeklarowaliśmy premię za awans w postaci puli czternastu samochodów Suzuki Swift. Zgodnie z mottem Suzuki – „Way of Life” zachęcamy do angażowania się w sport i promujemy aktywny styl życia – powiedział Piotr Dulnik, Prezes Zarządu Suzuki Motor Poland.

Już 25 lutego o godzinie 20:30 w Ergo Arenie rozegrany zostanie kluczowy dla naszych koszykarzy mecz o awans do Mistrzostw Świata. Rywalem biało-czewonych będzie reprezentacja Holandii. Wstępem do tego niezwykle ważnego spotkania będą występy gwiazd. Na scenie w ERGO ARENIE od godz. 18:00 zobaczymy Roksanę Węgiel. Po niej swoje największe przeboje zaprezentuje Kamil Bednarek z zespołem. Bilety na to wydarzenie można wygrać w konkursie ogłoszonym na fanpage’u Suzuki Polska.

Suzuki jest partnerem Polskiego Związku Koszykówki i Polskiej Ligi Koszykówki od 2013 roku. W okresie 6-letniego partnerstwa Suzuki m.in. sponsorowało polską reprezentację w walce o tytuł Mistrza Europy podczas turnieju EuroBasket w 2015 i 2017 roku. W 2018 roku Suzuki Motor Poland zostało Sponsorem Głównym Reprezentacji Polski Koszykarek i Koszykarzy. Logo japońskiej marki widnieje na strojach meczowych kadrowiczów i sztabu szkoleniowego.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.