^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Wraz z zakończeniem roku szkolnego Suzuki ogłasza wakacyjne promocje na akcesoria. Korzystając z wakacyjnej oferty można zaoszczędzić od 14 do 45% od cen katalogowych. Specjalna oferta obejmuje pakiety do transportu rowerów, haki holownicze wraz z instalacją, pakiety „Offroad”, „Dynamic”, „Outdoor”, a także promocyjne ceny na pojedyncze akcesoria i gadżety.

 

 

Pakiety do transportu rowerów dostępne do wszystkich modeli Suzuki obejmują belki poprzeczne i uchwyt rowerowy. Pakiety transportowe z hakiem obejmują hak holowniczy, 13-pinową instalację elektryczną haka oraz bagażnik rowerowy STRADA montowany na hak. Pakiet Offroad do SX4 S-Cross składa się z przedniej i tylnej płyty ochronnej na zderzak. Dla Vitary dostępne są pakiety Dynamic i Outdoor. Pakiet Dynamic to chromowe listwy boczne drzwi, chromowe ramki świateł do jazdy dziennej oraz spojler dachowy, natomiast pakiet Outdoor to listwy boczne drzwi, ramki świateł do jazdy dziennej, płyta ochronna zderzaka przedniego i tylnego oraz listwa ochronna krawędzi załadunkowej. Zakup akcesoriów w pakiecie pozwala obniżyć łączną cenę o 14 do 45% i zaoszczędzić w ten sposób nawet do 1700 zł w zależności od wybranego pakietu.

 

Pojedyncze akcesoria takie jak haki holownicze, owiewki, osłony przeciwsłoneczne, uchwyty rowerowe, pokrowce na siedzenie dla psa, torby, koszyki, piłki, plecaki, klapki japonki itp. są objęte promocją 10%.

 

Szczegóły promocji wraz z pakietami dla poszczególnych modeli samochodów oraz wakacyjnymi gadżetami są dostępne pod adresem https://suzuki.pl/auto/akcesoria

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.