^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Koniec sezonu 2016, to czas prezentacji nowości na rok 2017.  Suzuki zaprezentowało nową odsłonę kultowego modelu GSR-R1000 i GSX-R1000R, a także najmniejszą wersję motocykla z tej rodziny – GSX-R125. Do gamy serii GSX-S dołączy wersja o pojemności 750 cm3, czyli GSX-S750.

Podczas Międzynarodowych Targów Motocykli i Skuterów Intermot 2016 w Kolonii Suzuki pokazano cieszące się dużą popularnością motocykle serii V-Strom: V-Strom 1000, V-Strom 1000XT oraz V-Strom 650 i V-Strom 650XT.

Cztery kolejne motocykle zostaną pokazane na salonie EICMA2016, który odbędzie się w Mediolanie, we Włoszech już w listopadzie. Suzuki planuje wprowadzenie w sumie dziewięciu nowych modeli motocykli na rok 2017.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.