^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Wakacje trwają. Duch podróży wzywa. A motocykle z rodziny V-Strom pozwalają dotrzeć w niedostępne dotąd miejsca. Doskonała dynamika, elastyczność, prowadzenie i komfort uczynią każdą podróż ekscytującą wyprawą. Teraz V-Stromy oferowane są w nowych, letnich cenach.

 

W ofercie Suzuki oprócz motocykli sportowych, skuterów i typowo miejskich, są także wszechstronne maszyny z serii V-Strom. Suzuki zachęca do letnich przygód i proponuje rabat na całą rodzinę V-Strom sięgający nawet 3000 zł.

 

V-Strom 1000 – teraz 44,900zł (rabat 3,000zł),

V-Strom 650XT –– teraz 33,800zł (rabat 2,000zł),

V-Strom 650 –– teraz 32,000zł (rabat 2,000zł).

 

Wszechstronność, komfort i przyjazność motocykli z rodziny V-Strom zostały docenione przez zaawansowanych entuzjastów jazdy na całym świecie. Zaprojektowane z myślą o zapewnieniu satysfakcjonującej i komfortowej jazdy podczas pokonywania długich dystansów, motocykle te oferują wiele przydatnych rozwiązań zapewniających znakomite odczucia podczas dalszych, wakacyjnych wyjazdów.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.