^Wróć na górę strony

 • Klub Suzuki - Styl życia

  Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

 • Samochody terenowe

  Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

 • Samochody miejskie

  Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 208 gości oraz 0 użytkowników.

Już coraz bliżej do dni, gdy bez klimatyzacji w samochodzie ciężko będzie się obejść. Warto jednak odpowiednio przygotować się do sezonu letniego, zlecając ASO przeprowadzenie niezbędnych czynności dezynfekcyjnych systemu klimatyzacji samochodowej.

 

Suzuki we współpracy z firmą Tunap, produkującą nowoczesne preparaty antyalergiczne do czyszczenia układu klimatyzacji, zapraszają do wzięcia udziału w akcji „Lato z Suzuki”. W okresie 15 maja – 30 czerwca 2016 roku klienci będą mogli skorzystać z wybranego pakietu w atrakcyjnej cenie: 

 

 • „czysta klimatyzacja” - profesjonalna dezynfekcja układu klimatyzacji preparatami TUNAP – cena 99 PLN
 • „czyste wnętrze” – czyszczenie wnętrza samochodu antyalergicznymi preparatami Tunap - cena 39 PLN
 • wymiana filtra klimatyzacji (oryginalny produkt Suzuki)  - cena od 60 PLN
 • wymiana czynnika klimatyzacji – cena 150 PLN

Szczegółowe informacje na temat programu „Lato z Suzuki” oraz cennik dostępne są w Autoryzowanych Serwisach Suzuki oraz na stronie www.suzuki.pl/auto/.

 

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.