^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.

Już dziś rozpoczną się Mistrzostwa Europy Piłkarzy Ręcznych EURO 2016. Suzuki Motor Poland jest oficjalnym partnerem tej imprezy, kibicując szczypiornistom z całej Europy.

 

Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016 odbędą się w dniach 15-31 stycznia. Turniej rozegrany zostanie w czterech miastach: Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Gdańsku.

Mistrzostwa Europy EHF EURO 2016 są organizowane już od 1994 roku cyklicznie co dwa lata. Jest to najbardziej prestiżowa impreza w piłkę ręczną na świecie. W styczniu w Polsce 16 najlepszych drużyn europejskich rozegra 48 meczów, gromadząc blisko 250 tysięcy widzów w halach oraz setkę tysięcy widzów w strefach kibica. Przed telewizorami zasiądą miliony widzów w całej Europie. 

Będąc oficjalnym dostawcą, Suzuki zapewnia flotę samochodów składającą się z modeli SX4 S-Cross i Vitara.  Zaangażowanie Suzuki w promocję mistrzostw jest także widoczne we wszystkich salonach sprzedaży w Polsce. Dla fanów marki i piłki ręcznej Suzuki przygotowało także serię konkursów realizowanych na portalu Facebook, w których można wygrać m.in. bilety na najciekawsze mecze.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.